وبلاگ
سوالات متداول

طراحی سایت برای پزشکان

Doctor-Site

در حال حاضر شبکه اینترنت نقش به سزایی در زندگی افراد  دارد به طوری که برای دستیابی به اطلاعات مفید افراد ابتدا شروع به جستجو در اینترنت می کنن و در بیشتر مواقع هم به اطلاعات مورد نیاز خود می رسند.

علم پزشکی نیز از این قاعده مستثنا نیست و کاربران اینترنت امروزه می توانند اطلاعات زیادی در مورد سلامتی خود , روش های زندگی سالم , پیشگیری و درمان بیماری , اطلاعات دارویی و … را فقط با یک جستجو در اینترنت به دست بیاورند.

این اطلاعات که در اختیار کاربران اینترنت قرار میگیرند از کجا بدست می آید ؟
جواب سوال خیلی ساده است ,همین وبسایت هایی که توسط پزشکان و متخصصین در مورد سلامت و پزشکی راه اندازی شده و اطلاعات مفید در سایت هایشان قرار میدهند.

از این جهت می باشد که بیمارانی که به مطب پزشکان مراجعه میکنند اغلب دارای اطلاعات پایه در مورد بیماری خود هستند.

در این میان پزشکانی که که از ظرفیت های شبکه اینترنت استفاده میکنند می توانند به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند.

هم اکنون تلفیق صنعت اینترنت و علم پزشکی به دستاورد های بیشتری رسیده است. به طوریکه که امروزه پزشکان برای معرفی خود و مطب خود از وبسایت های اینترنتی استفاده می کنند.

تصور کنید یک فرد دچار یک بیماری شده است و دنبال پزشکی برای درمان بیماری اش می گردد. یکی از روش های پیدا کردن پزشک مورد نظر جستجوی میدانی می باشد که کمتر فردی پا در این راه میگذارد.

ولی بهترین راه حلی که به ذهن فرد بیمار می رسد. این است که پزشک مورد نظر در شهر خودم رو از طریق جستجو در اینترنت پیدا کنم. فرد شروع می کند به جستجو در اینترنت به صورت زیر :

مثلا : “کاشت ایمپلنت در تبریز”

جستجو گر هایی مانند گوگل فرد مورد نظر رو به سایت شما انتقال می دهد.

حال شما می توانید در وبسایت خود اطلاعاتی مانند مدارک خود , تخصص خود , پروژه های درمانی , آدرس های ارتباطی خود را قرار دهید و فرد مورد نظر رو به خود جذب کنید.

اینگونه است که یک پزشک می تواند بیمار خود را از شرق به غرب و از جنوب به شما بکشاند.

نوبت دهی اینترنتی برای مطب های پزشکان

در مرحله بعد پزشکان می توانند برای راحتی مراجعه کنندگان خود از سیستم نوبت دهی اینترنتی در سایت خود استفاده کنند که هم باعث راحتی و رضایت مشتری می شود و هم راحتی پزشک را به دنبال دارد.

شرکت سایت لار در طراحی وبسایت های اینترنتی و برنامه نویسی تحت وب فعالیت دارد که ما با توجه به این مقاله پیشنهاد های مناسبی برای طراحی سایت پزشکان عزیز داریم.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های موجود در بالای سایت تماس حاصل فرمایید.

تاریخ انتشار مطلب : جمعه, 2 ژوئن 2017